Moje zwierzaki w ogrodzie

Ogród to nie tylko rośliny ale i zwierzaki. Wspólnie użytkujemy tą przestrzeń i na szczęście tylko ja mam zacięcie ogrodnicze...

Na wstępie chciałbym przedstawić moje psy. Psy ogrodnika ;) Więcej o nich tu: www.locura.pl
lub na facebooku tu http://www.facebook.com/pages/Locura-en-los-Ojos/159144644189361?ref=hl
Zacznijmy według listy starszeństwa.

Bee - blondyna.
Mimo że jest mieszańcem, to prawdziwa arystokratka. A do tego chciałbym dodać że jest inteligentna i oczytana, bo kto jak kto ale ona najlepiej czyta mi w myślach.
Jest psem na ładną pogodę, w deszcz nie wychodzi na spacery. Potwornie brzydzi się wody i nie znosi wilgoci. Za to kocha słońce i spanie pod kołdrą. Jest pierwszym psem, jakiego mam, który nauczył mnie że można spać z psem, w sumie nie dała mi wyboru. Jest fantastyczną negocjatorką, dobrym kumplem i matką rodu, choć jest wysterylizowana wychowała 4 szczeniaki na porządne psy.

Bee inaczej Bibuła, Biszka, Biśka, Suka! (to jak coś przeskrobie)

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Hagen a dokładnie Hagen Bastion Gwiazd (Cane Corso).
Mój pierwszy pies z rodowodem. Kocham go strasznie, choć to straszny urwis i nicpoń. Jest wulkanem energii i psem z ADHD. Ciągle tryska pomysłami jak zwrócić na siebie uwagę. To wszystko przez to że ma białą krawatkę w kształcie jedynki. Ale oprócz siebie kocha jeszcze swoją panią. Ale tak naprawdę to pies na kobiety. Kocha je wszystkie. Czasem jestem wręcz zazdrosna. Jest sprytny i inteligentny, szybko się uczy, no i jest moim prawdziwym obrońcą.
Straszny z niego pieszczoch i przytulas, a do tego posiadać mięciutkiego aksamitnego futerka w kolorze prawdziwego tygryska.

Hagen zwany Hageniątkiem, Hagim, Futrem,

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Cafarek - Cafar Corssvesa (Cane Corso)
Nasza ekscelencja czarność. Największy i najsilniejszy ze wszystkich, ale żyjący w przekonaniu że jest "taki malutki" Wydaje się być głuptaskiem ale potrafi najszybciej rozwiązywać napotkane "problemy" np jak wydostać się z wybiegu. Kocha jeść, jego brzuszek to wielka czarna dziura, wchłonie wszystko. Potrafi siedzieć pod wiśnią na psim wybiegu i popiskiwać do wisienek by raczyły spaść z drzewa.
Cafcio z racji koloru czuje się trochę dyskryminowany.... wszystko dlatego że jest przecież czarny nasz kłapouch i smutasek. Ma przepiękne futerko jak czarny plusz i wzbudza ogólny podziw i strach, choć to poczciwiec.
Ma niesamowitą cierpliwość do swojego przyjaciela Hagena i widać na każdym kroku jak bardzo jest z nim związany. Bez towarzyszy futerkowców Cafcio nie funkcjonuje. Nielubi wody, boi się kąpieli ale kocha plastikowe wiaderka (szczególnie niszczyć)

Cafcio - Cafarek, Cafion, Czarność, Czarna chmurka, Klapciuch.

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Brigi - Brigida Degli Elmi (Cane Corso)
Prawdziwa włoszka! Nasza ślicznotka. Kobieca wersja Hagena, są dla siebie swoistym odbiciem lustrzanym (Brigi ma też białą jedyneczkę na piersi ale w lustrzanym odbiciu). Pieszczoszka i przytulasek, bardzo emocjonalna i związana ze mną sunia. Jest moim oczkiem w głowie, bardzo długo wyczekiwanym psem. Daje dużo "kobiecego" pierwiastka do stada, kokietka i prowokatorka. Uwielbia męczyć i ogryzać w zabawach Cafarka i spać wtulona w Bee. Dobrze wie czego chce i równie dobrze czego nie chce. Przyszła mama, rasowych szczeniąt pierwszych od czasów Poiterów hodowanych przez poprzedniego właściela Moczarowiska.

Brigida vel Brigi, Bri, Zgręzik.

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic