czwartek, 28 lipca 2011

Dziękuje!

Image and video hosting by TinyPic

Bardzo dziękuje za to wyróżnienie !!! To miłe wirtualnie spotykać się na spacerze we własnym ogrodzie z ludźmi którzy gdzieś wiele kilometrów dalej pielęgnują swoje uroczysko!
Czuje się zaszczycona ciepłym przyjęciem mojego młodego "B" ;)

podlipami.blogspot.com/

No i właśnie, wiem że (doczytałam się ;) ) że winna jestem teraz małej spowiedzi i nominacji blogów które czytuje... pierwsze to bułka z masłem ale drugie niewykonalne... gdybym czytała tyle blogów by móc je nominować w takiej ilość mój ogród zarósłby mnie i nawet drzwi do domu nie mogłabym otworzyć by zrobić kolejne zdjęcia i "obchód" by dostarczyć Wam jakiś newsów !!! Mogłabym tylko siedzieć i już tylko czytać ;) Ale obiecuje poprawę w tej materii Dajcie mi proszę czas do zimy ( kiedy ogrodnik siedzi i odpoczywa - czyli porzuca łopatkę i grabki na rzecz przyjemności typu "łyk kultury" ) A na pewno nadrobię zaległości, bo uwielbiam przeglądać listy blogów które czytają inni i sama też staram się czytać te które mam na mojej króciutkiej liści i nie powiem lubię je bardzo...

Co do 7 rzeczy... Są wśród Was osoby które wiedzą o mnie wszystko i takie które nie wiedzą za dużo... dam szansę tym drugim, choć tak by i Ci pierwsi też mieli zabawę....

1. Jestem strasznie wrażliwa na zapach tataraku! jakby ktoś chciał mnie torturować wystarczy że rozetrze pęd tataraku a będę strasznie cierpieć!

2. Jestem na diecie bezglutenowej od zawsze (to wie dużo ludzi) ale nie cierpię chleba z dmuchanego ryżu fuuuuuu!!! czyli powszechnie uwielbianych wafli ryżowych.

3 Uwielbiam kolor turkusowy.

4. Rysuje i maluje. Ale tylko nocami i najlepiej w lutym - w inne miesiące wena mnie już tak nie kocha.

5. W imieniny siedziałam za sterami prawdziwego starego samolotu z czasów II WŚ !!! Całe 5 minut!!! Ale było fajnie!!! Jak dla mnie WOW! choć nie lubię sportów ekstremalnych ;)

6. Mam papugę nimfę Lolę i żółwicę które się do mnie przybłąkały. Czyli jedna spadła mi z nieba pod domem (dosłownie) a druga przydreptała. Boje się co będzie następne... słoń, tygrys, krokodyl????

7. Nie umiem piec ciast! nawet z prostego i oczywistego przepisu zrobię zakalec. Mój największy wyczyn wyglądał jak jajecznica z truskawkami.... życzliwi mówią że był smaczny, ale to przez grzeczność.

1 komentarz: